سازگار چیست

سازگار در یک نگاه

سازگار از سال ۱۳۶۸ در زمینه تحلیل، طراحی و تولید نرم افزارهای مالی، مدیریتی، صنعتی و … با رویکرد تسهیل و کنترل فرایندهای مجموعه ها به صورت سیستمی شروع به فعالیت نمود. تکنولوژی اولیه مورد استفاده در نرم افزارها کامپایلر کلیپر ( مشابه در انرژی اتمی ) از نگارش ۸۷ تا ۵۰۲  بوده است که کماکان مورد استفاده مشتریان شرکت می باشد.

از سال ۱۳۸۵ تکنولوژی های دیگری از جمله جاوا، C# و … در دستور کار بخش تولید این شرکت قرار گرفت. در حال حاضر نیز استفاده از تکنولوژی WPF ( مورد استفاده در شرکت مایکروسافت ) در کنار دیگر زبان های برنامه نویسی کمک شایانی به بالا بردن کیفیت کد نویسی، سرعت و امنیت نرم افزارها نموده است.

عمده نرم افزارهای قدیم و جدید این شرکت با متدولوژی RUP  Process)   (Rational Unified و با استفاده از نرم افزارDP  “Define Project و موتور برنامه نویسی نوروز (تهیه شده توسط این شرکت) طراحی و تولید می گردد. که پشتیبانی و بروز رسانی نرم افزارها از طریق همین سامانه و بدون خطاهای برنامه نویسی صورت می پذیرد.

شایان ذکر است از همان زمان در تحلیل و طراحی سیستم ها یکپارچه سازی و کنترل فرایندهای اجرایی به صورت سیستمی و هوشمند در نرم افزارهای نسل قدیم پیاده سازی و اجرا گردید به همین خاطر وجود تجربه ی این چندین سال همانند پایه های محکم و استواری به سیستم های امروزی شرکت کمک فراوانی نموده است.

در حال حاضر “سازگار” با پرسنل مجرب و کار آزموده علاوه بر توسعه و ارتقاء بخش تولید خود سرمایه گذاری کلانی نیز در قسمت تحقیق و توسعه ی خود نموده تا با استفاده از علوم روز دنیا در صنعت تولید نرم افزار پیشروان این صنعت باشد. همچنین وجود بخش تخصصی تست نرم افزار کمک شایانی به بالا بردن کیفیت تولید انواع نرم افزار در این مجموعه نموده است.

“سازگار” همواره سعی نموده در تولید نرم افزارهای خود در عین برخورداری از کارایی و قابلیت انعطاف پذیری بالا، سادگی و سهولت استفاده از آن را نیز مد نظر قرار داده، امکاناتی منحصر به فرد برای سازماندهی، هدایت و کنترل فرایند ها در سازمان های بزرگ و کوچک را به مشتریان ارایه نماید.