خدمات سیستم‌های تحت DOS

خدمات سیستم‌های تحت DOS

سلام

اغلب مشتریان ما که از سال 1369 مشتری محصولات تحت داس ما بودند و به دلایل زیادی از جمله سادگی و کاربرآشنا بودن سیستم‌های خریداری شده اکنون که به سال 1400 رسیده‌اند با مشکل تاریخ مواجه می‌گردند.

اول اینکه احتمال استفاده از این نرم‌افزارها تا سال 1400 مورد بهره‌برداری قرار گیرند، به ذهن خودمان هم خطور نمی‌کرد وگرنه از همان سالهای اولیه (30 سال قبل) حتما این مشکل را هم مد نظر قرار میدادیم.

دوم اینکه محصولات تحت ویندوز و تحت وب ما اگر آسانتر از قدیمی‎‌‎ها نباشد حداقل با همان ویژگی‌ها و با استفاده از تکنولوژی روز در اختیار شما عزیزان هست.

اما با این همه، باز از ابتدای سال 1399 مبادرت به تکمیل و توسعه نرم‌افزارهای قدیمی و تحت داس خود کردیم تا اگر مشتریان تمایلی به تغییر نرم‌افزار خود نداشتند، با بن‌بست مواجه نگردند

با تبدیل متدهای تاریخ و افزایش امکانات و گزارش‌های مدیریتی، ورژن‌های قدیمی به روزآوری شد و اکنون قابلیت استفاده در سالهای آینده را پیدا نموده‌اند.

متاسفانه در این رده از نرم‌افزارها (تحت داس Dos Based) امکان ارایه خدمات از راه دور فراهم نبوده و مجبور به دریافت خدمات به صورت حضوری می‌باشند.

انتخاب با شما عزیزان است.

ما با سلیقه و به دلخواه شما امکان به روزآوری نرم‌افزارهای قدیمی و یا نرم‌افزارهای جدید را فراهم کرده‌ایم.

با این حال، گروه سازگار تمهیداتی را برای عزیزانی که کامپیوترهای قدیمی دارند اندیشیده که بتوانند از نرم‌افزارهای ویندوزی و یا وین وب سازگار استفاده نمایند و تنها در صورت امکان استفاده از اینترنت میتوانند به سیستم‌های مدرن و به روز سازگار متصل و بهره‌مند گردند.

سازگار همراه قدیمی شما

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.Required fields are marked *