ارایه راهکار هایی جهت مشاغل

با توجه به مسائل و مشکلات روز افزون مشاغل و کسب و کارهای کوچک جامعه همچنین اجرایی شدن ماده ی 121 قانون برنامه پنجم توسعه ی امور مالیاتی کشور مبنی بر استفاده از صندوق فروش زمانی رسیده است که مدیران مجموعه ها به فکر تحولی اساسی در کار و حرفه ی خود باشند بطوریکه نه تنها بقا و استمرار مجموعه هایشان را تضمین کرده بلکه گام های محکمی به سوی پیشرفت و سودآوری بیشتر بردارند. این مهم میسر نمی شود مگر با برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل امور توسط ابزارهایی هوشمند و قابل اعتماد که هر مدیر را به سوی اهداف نهایی آن مجموعه هدایت می نماید.
پیشنهاد ما برای شما نرم افزارهای خاص مشاغل سازگار است. سازگار می تواند کنترل و مدیریت اموری همچون مباحث مالی و مالیاتی، ورود وخروج کالا، گردش وجوه نقد و چک ها، محاسبه ی سود و زیان و ... را به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه ی اضافی به مدیران ارایه نماید. (حتی هزینه های مربوط به خرید و نصب و راه اندازی نرم افزار نیز از درآمد مشمول مالیات شما کسر خواهد شد) بنابراین این یک فرصت طلایی است که با سازگار از دغدغه های روزمره ی خود رهایی یافته با فراق بال جهت پیشرفت و گسترش کار خود برنامه ریزی نمایید. مشاوران سازگار همیشه و همه جا به صورت رایگان پذیرای شما دوستان گرامی خواهند بود.

راهکار جهت صنایع کوچک

با توجه به رشد روزافزون رقابت در صنایع مختلف همچنین مسایل و مشکلات موجود در این نوع بازارها می توان گفت که مدیریت امور جاری هر مجموعه بسیار دشوار و حساس بوده، تصمیم گیری درست و به موقع می تواند رمز بقا و پیشرفت شرکت ها را تضمین نماید. رویارویی با مشکلاتی همچون افزایش سود آوری، کاهش هزینه ها، مدیریت منابع انسانی، مشتری مداری و ایجاد ارزش برای ایشان، محاسبه ی بهای تمام شده، کنترل موجودی ها و ... از یک سو و از سوی دیگر بازار آشفته ی اقتصادی کشور و شاخص های کلیدی که هر روز نوسان دارند مدیران شرکت ها را با چالشی عظیم روبرو ساخته که رهایی از آن فقط با تدابیر درست مدیریتی و با کمک ابزارهای حرفه ای امکان پذیر است پیشنهاد ما برای شما نرم افزارهای سازگار می باشد سازگار با دیدگاه سیستمی به صورت یکپارچه و هوشمند به شما کمک می کند که تمامی امور و فرایندهای اجرایی شرکتتان را برنامه ریزی، ثبت، ارزیابی، کنترل و مدیریت نمایید به طوریکه بدون اتلاف زمان و هزینه ی اضافی، خطاهای انسانی، دوباره کاری ها و ... تصویری واضح و روشن از جزیی ترین مسایل تا کلی ترین موضوعات را در داشبوردهای مدیریتی سازگار در پیش روی خود لمس نموده از مدیریت خود لذت ببرید. نرم افزارهای سازگار با انعطاف پذیری بالا و کاربری آسان می تواند شما را جهت رسیدن به اهداف و نزدیک شدن به چشم اندازی که دارید هدایت نماید. مشاوران سازگار همیشه و همه جا به صورت رایگان پذیرای شما دوستان گرامی خواهند بود.

راهکار جهت صنایع بزرگ

با توجه به تاثیر عوامل سیاسی و اقتصادی همچنین بازار رقابتی امروز، برنامه ریزی، کنترل و مدیریت موفق هر مجموعه، مقوله ای حائز اهمیت و غیر قابل انکاری است که باید بهترین تصمیمات در این رابطه اتخاذ و عملیاتی گردد. مشغول شدن مدیران ارشد مجموعه ها با موضوعاتی همچون محاسبه و کاهش بهای تمام شده، کنترل و مدیریت بهینه منابع سازمان، افزایش بهره وری و رضایت کارکنان و مشتریان، سودآوری هر چه بیشتر و ... کار بسیار سخت و طاقت فرسایی می باشد که نه تنها زمان زیادی را از مدیران گرفته بلکه تصمیم گیری و اجرای آن بدون داشتن ابزارهای تخصصی ممکن است آن را با خطا همراه سازد. حال یک سوال مطرح می شود که: چه کنیم تا بدون داشتن دغدغه های مختلف به راحتی و با اطمینان خاطر مدیریت درستی بر سازمان خود داشته باشیم؟ ما سازگار را به شما پیشنهاد می کنیم سازگار، راهکاری ماندگار نرم افزارهای یکپارچه ی مالی، مدیریتی، اداری، صنعتی سازگار می تواند راهکاری مناسب و ایده ال برای مجموعه هایی باشد که می خواهند یک گام جلوتر از رقبای خود قدم برداشته و همیشه پیشرو باشند. سازگار با استفاده از نرم افزار برنامه ریزی فعالیت های سازمان یا (Enterprise Activity Planning) EAP به صورت یکپارچه و هوشمند مدیران را در برنامه ریزی، سازماندهی، اجرا و کنترل تمامی امور جاری و فرایندهای سازمان یاری رسانده و با انعطاف پذیری بالایی که دارد متناسب با سازمان شما، یکپارچگی و جامعیت گردش اطلاعات را در سطح سازمان به راحتی میسر می سازد. سازگار تمامی دوباره کاری ها، خطاهای انسانی، صرف زمان و هزینه ی زیاد را به حداقل رسانده و می تواند در مجموعه های مشتریان خود ایجاد ارزش نماید. همچنین سازگار با ارایه ی داشبوردهای مدیریتی آینه ای روشن و جامع در جلوی دید مدیران قرار می دهد که بتوانند وضعیت کنونی سازمان خود را در لحظه و یا در هر بازه ی زمانی بررسی و تصمیمات درست و به موقعی برای پیشرفت و رشد سازمان خود اتخاذ نمایند.