محصولات سازگار

حجره سازگار

حجره سازگار به منظور استفاده در بنگاه‌های اقتصادی که انواع داده‌های مالی (چک، پول، تخفیف، خرید، فروش و ... ) همزمان روی می‌دهد و سرعت در ثبت آنها نقش اصلی را ایفا می نماید کاربرد دارد. این سامانه قابلیت ثبت هرگونه فعالیت مالی را در چهارچوب یک فرم و به صورت یکجا در اختیار کاربر قرار داده و نتیجه مالی همه عملیات را منعکس می کند. پس از ذخیره سازی، رویدادهای : ثبت اسناد مالی و امور حسابداری، خزانه داری، کارتکس‌های متنوع انبار، استخراج گزارش های فصلی و ... به صورت خودکار و هوشمند با نهایت دقت انجام می شود.

گنجه سازگار (حسابداری و خزانه داری)

ثبت و ذخیره اطلاعات مالی جهت اندازه گیری، ارزیابی، قضاوت و تصمیم گیری در فعالیت های روزمره اقتصادی یکی از مهم ترین ارکان بقا و پیشرفت مجموعه‌هاست که مدیریت و کنترل آن بسیار با اهمیت می باشد. نرم افزار گنجه سازگار با تحت پوشش قرار دادن تمامی امور مربوط به بخش مالی همچنین دیگر بخش های یک سازمان به صورت یکپارچه، مدیران را در این راستا یاری می‌رساند. گنجه (حسابداری و خزانه داری) سازگار، ظرفیت کاربرد برای انواع حسابداری اعم از مالی، بازرگانی، صنعتی، اداری، بودجه و ... را در خود دارد.
گنجینه سازگار (انبارداری)
گنجینه سازگار (انبارداری)
سامانه گنجینه سازگار به عنوان حلقه ارتباطی و مدیریتی بین تولید ، مصرف و توزیع با سفارشات ، خرید ، فروش و موجودی کالا ایفای نقش می‌نماید.
گنجه و گنجینه سازگار
گنجه و گنجینه سازگار
سامانه گنجینه سازگار به عنوان حلقه ارتباطی بین تولید ، توزیع و مصرف و همچنین ارتباط مابین خرید و فروش مواد ، کالا و خدمات محسوب می شود.
چوب خط سازگار (سامانه فروش اقساطی)
چوب خط سازگار (سامانه فروش اقساطی)
ماژول فروش اقساطی امکانی است که در سامانه حجره سازگار افزوده می‌گردد و از کلیه امکانات حجره سازگار برای شما بهره خواهد برد.
دادیک سازگار (پرسنلی ، کارگزینی ، حقوق و دستمزد)
دادیک سازگار (پرسنلی ، کارگزینی ، حقوق و دستمزد)
در طراحی این سامانه اساس اطلاعات بر مبنای کنترل منابع انسانی و سامانه کارگزینی پایه‌گذاری شده است و سامانه حقوق و دستمزد بر مبنای اطلاعات پایه ثبت شده در سامانه کارگزینی عمل خواهد کرد
دخل سازگار
دخل سازگار
این سامانه در هایپر مارکت‌ها ، سوپرمارکت‌ها ، رستوران‌ها ، کترینگ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی که با بیش از یک صندوق به مشتریان خود سرویس دهی می‌کنند کاربرد دارد.
فرآورد سازگار (حسابداری صنعتی)
فرآورد سازگار (حسابداری صنعتی)
در جهان صنعتی امروز ، تولید و مدیریت آن به عنوان یک سلاح رقابتی مطرح می‌شود به طوریکه می‌توان با برنامه ریزی و کنترل درست تولید از حداکثر توان ماشین آلات و نیروی انسانی استفاده نموده ...
کشتارگاه سازگار
کشتارگاه سازگار
سامانه داطو سازگار بر مبنای نیازهای بررسی شده در امور اجرایی کشتارگاه‌های صنعتی (دام / طیور) طراحی و تهیه شده است.
کشتارگر سازگار
کشتارگر سازگار
یکی از انواع تولید ، عملیات کشتار است که دام یا ماکیان زنده را به محصولات یا قطعات پروتئینی قابل استفاده برای مصرف کنندگان تبدیل می نماید.
صادرات سازگار
صادرات سازگار
کاربرد این سامانه برای مجموعه‌هایی است که با خرید داخلی ، مدیریت حمل ، ترخیص و فروش خارجی در آنها انجام می‌گیرد.
بازرگان سازگار
بازرگان سازگار
رقابت در دنیای امروز برسر قیمت ، کیفیت و سرعت در ارایه است . بازرگانی که بتواند با شرایط عادی در این عرصه دوام بیاورد چاره‌ای جز ایجاد تشکیلاتی برای تامین ، حمل و عرضه نداشته
پیمانکار سازگار
پیمانکار سازگار
این سامانه در همراهی با گنجه و گنجینه سازگار ، کلیه عملیات مدیریت مالی پروژه‌ها را تسهیل نموده و گزارش‌های لازم را در اختیار استفاده‌کنندگان قرار می‌دهد.
تکنولوژی سیتریکس
تکنولوژی سیتریکس
در چند دهه گذشته کامپیوترهای شخصی جایگاه ویژه ای را در انجام امور حساس و عملیاتی اکثر شرکتها بخود اختصاص داده اند و همین امر باعث شده تا برای نگهـداری و ارتقاءوتنظیم برنامه ها ...